kierunki studiów Poznań

            Poznań jest miastem, które swoim niezwykłym urokiem zachwyci każdego przybywającego tu studenta. Ta niezwykła stolica Wielkopolski jest wręcz stworzona dla osób ambitnych, przedsiębiorczych, pełnych pomysłów i chęci do życia.

            Miasto to oferuje niezwykle bogatą ofertę edukacyjną obejmującą zarówno placówki prywatne, jak i publiczne. Znajduje się tu jedna z najlepszych uczelni w Polsce – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, którego absolwentami są niejednokrotnie osoby piastujące wysokie stanowiska w najbardziej rozpoznawalnych firmach w kraju i na świecie. Ponadto, w Poznaniu zlokalizowany jest również Uniwersytet Medyczny in. K. Marcinkowskiego, Uniwersytet Ekonomiczny, Politechnika Poznańska, Uniwersytet Przyrodniczy, Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego, Uniwersytet Artystyczny oraz Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego.

            Kierunki studiów, jakie oferuje Poznań przyciągają studentów z całego świata. Ponadto, miasto wspiera absolwentów i studentów w stawianiu pierwszych kroków w biznesie, tworząc takie miejsca jak m.in. inkubatory przedsiębiorczości.


Opinie­ouczel­niach.pl
Mar­celińska 69/10
60-354 Po­znań
tel. 602 377 057